Çizim
Trend

Karakalem Çekiliş Sonucu Belli Oldu

Karakalem Çekiliş Sonucu Belli Oldu

27 Nisan 2018 Saat 14:00 da yapılan çekilişin sonucu belirlendi.

İlgili Makaleler

Düzenlenen çekiliş sonucunda kazanana 35×50 cm ölçülerinde Tekli Karakalem Portre Çizimi yapacağımızı duyurmuştuk.

Çekiliş başlangıç tarihi 13 Nisan bitiş tarihi ise 26 Nisan olarak belirlendi. Sonuçların açıklanması 27 Nisan olarak karlarlaştırdığımız çekilişin katılım oranı beklenilenin üzerinde olmadı ancak Bulutasarım adına çok etkili oldu, çekiliş başlagıcı itibari ile sayfaya gelen ziyaretçi sayısı asıl amacına ulaşmış durumda. Çekilişin sağladığı katkıların yanı sıra siteyi tanıtma amacına güzel bir hizmette bulundu. Site üzerinde yeni yayına başlaması ve örnek çalışmaların da bulunduğu paylaşım ortamı sizlere ve tasarım, çizim aynı zamanda web tasarımı alanında etkili olan ve ziyaretçilere kaynak olanağı sunmayı hedefledi.

Bu sayfada portfolyo bölümüde bulunan çizim ve çalışmalar ile görsel olarak örnek çalışmaları görebilirsiniz. Sipariş ver bölümünde ise Teklif yöntemi ile önceden belirlediğiniz fotoğraflarınıza uygun fiyat alma olanağına sahipsiniz.

Çekiliş kazananına göndereceğimiz bilgilendirme maili ile iletişime geçtik. 2 gün içinde yanıt almazsak yedek talihliye bir bilgilendirme maili gödereceğiz.

Asıl kazanan:salihakartal1983@gmail.com,

Yedek kazanan:s-i-b-e-l-3063@hotmail.com

Çekilişin yapıldığı site: Buradan bakabilirisiniz.

324360cookie-checkKarakalem Çekiliş Sonucu Belli Oldu

Oy ver

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu