Çizim
Trend

Bulut Tasarım Karakalem Çekiliş

Bulut Tasarım Karakalem Çekiliş

Bulut Tasarım'ı tanıtmak için düzenlediğim çekilişe katılmanızı tavsiye ediyorum. Çekilişte kazanana bir adet 35×50 cm boyutlarında tekli portre çizimi yapıyorum.

İlgili Makaleler

Çekiliş

Başlangıç Tarihi: 13 Nisan 2017,

Bitiş Tarihi: 26 Nisan 2017

Çekiliş sonuçları: 27 Nisan 2017 Cuma

Çekilişte bir kazanan ve bir yedek talihli olacaktır, kazanan kişinin ismi site ve sosyal ağlarda paylaşılacak ve kendisine bilgilendirme maili atılacak. Kazanana ulaşılamadığı takdirde yedek talihliye bilgi verilecek.

Çekilişin temel şartları siteye üye olmak ve Sipariş Ver bölümde bulunan Çekiliş şartlarını onaylamak. Dileyen aynı bölümden çekişten çıkabilir bunun için geri al yazısına tıklamak yeterlidir. Kazanan talihilye bir adet maksimum 35x50cm ebatlarında beyaz resim kağıdına talihlinin belirlediği bir resim çizilecek, çizim karakalem yöntemi ile renksiz olacak  . Çizim kalitesi talihlinin vereceği resimin kalitesiyle eşit orantıda olacaktır bu yüzden talihliden kalitesi yüksek bir resim istenecektir. Çizimin aslı talihlye kargo(isterse) yöntemi ile ulaştırılacak kargo ve çizim aşamasında hiçbir şekilde ücret alınmayacak ve talep edilmeyecektir.

Çekiliş şartlarında bulunduğu gibi elde edilen çizim sosyal ağlarda ve sitede paylaşılacaktır. 

Bulut Tasarım'a üye olan diğer kullanıcılar site içerisinde vereceği siparişlerde indirim hakkı kazanacaktır. 

 

10cookie-checkBulut Tasarım Karakalem Çekiliş

Oy ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu