Genelİçerikler

The Walking Dead 10. Sezon 20. Bölüm Yayında

Geçtiğimiz günlerde 19. Bölümü biz izleyicilere sunan The Walking Dead bu bölümde muhtemelen sezon finali olan bölümü yani The Walking Dead 10. Sezon 20. Bölümü yayınladı.

Çoğu bölümleri Netflix ve Blutv de yayınlanan dizi bu bölümde de Türkiye pazarı adına FX Kanalında yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Diğer ekstra bölümler gibi bu bölümde Telegram gruplarında paylaşılmaya başlandı bile. Telegram gruplarının yüksek kitlesi sayesinde bölümlerin çeviri aşamaları bile bu gruplardaki üyeler tarafından yapılmakta.

The Walking Dead 10. Sezon 19. Bölüm Özeti

Önceki bölümde çoğu izleyicinin de belirttiği gibi yüzeysel geçen bölümde sahnede sadece üç karakter bulunmakta bunlardan ikisi başrolde olan Gabriel(Papaz) ve Aaron(kolu kesik) bulunmakta. Bölümün ilerleyen sahnelerinde bir şeyler arayan ikili çeşitli konularda anlaşmaya vararak bir hangarı kontrol etmeyi düşünüyor. Hangar içerisinde yaban domuzu bulan ikili fırsattan istifade domuzu yiyip geceyi hangarda geçirmeye karar verirler.

Gecenin ardından Gabriel’in Aaron’un ortada olmamasına kuşkulanıp aramaya başlar, fakat davetsiz bir misafir tarafından alıkonur. Bu süreçte silahlı adam tarafından alı konulan Gabriel adamı ikna edip hem kendini hem de Aaron’u kurtarmak ister. Silahlı adam sırf yemek uğruna erkek kardeşini öldürdüğünü söyleyip ikiliye göz dağı vermeye çalışır. Olay akışında problemler yaşadığını anlatan silahlı adam ikisini de serbest bırakıp ikiliye katılmayı düşünür. O esnada Gabriel silahlı adamı öldürüp kendi inisiyatifini kullanır. Bu durumda şoka giren Aaron Gabriel’in yaptığına içerlenir.

Daha sonra ikili silahlı adamın silahlarına el koyup adamın gece gizlendiği yere girer, ancak ikisi de bir şoka daha girer. Öldürülen silahlı adam, erkek kardeşini kelepçelerle bağlayıp çocuğu ve karısının çürümelerini izlemeye mahkum edildiğini görürler. Kelepçeli adam ilk fırsatta silahla intihar eder. Son

324660cookie-checkThe Walking Dead 10. Sezon 20. Bölüm Yayında

Oy ver

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu