İçeriklerVideo
Trend

The Walking Dead 10. Sezon Yayında

The Walking Dead 10. Sezon Yayında

The Walking Dead 10. Sezon 1. Bölüm İzleme

Merhaba, bu yazımda yeni serüvenler ve yeni bölümlerle başlayan dizimiz The Walking  Dead 10. sezon hakkında düşüncelerimden bahsedeceğim.

İlgili Makaleler

The Walking Dead 10. Sezon 1. Bölüm 7 Ekim 2019 tarihinde Türkiye'de izleyicilere sunulacak. Ancak dizinin ilk bölümü günler öncesinde sızdırlarak bir çok kişinin izlemesine vesile oldu. setfilimizle ve dizimom gibi sitelerde sızdırlan bölüm halen mevcut.

Fragman:

 

Herkesin yakından takip ettiği, fanatikleri için hüzünlü geçen 9. sezon ardından hepimiz acaba Rick başkanı görebilecekmiyiz sorusunu sormaya başladı bile.

Önceki sezonlarda karşımızı çıkan fısıldayanlar istilası olay örgüsünü ve karakterlerimizi çıkılmaz bir yola sürüklemişti.

Yeni oyuncularla birlikte önemli derecede dizide yaşamını sürdüren karakterler aramızdan ayrılmıştı.

Bu ağır yenilgi ve acının yanında yaşanan zorluklar ve açlık bir çok kişiyi aynı şeye sürükledi, yani bu amansız sonuç zorunlu göç oldu diyebiliriz.

Bir zamalar Kaplan ve Krallık olarak anılan yer artık bir harabe olarak terk edildi. 

Karakterlemiz yeni yerler ve en önemlisi huzur ve yemeğin bol olduğu yerlere göç etmek için yola çıktı.

Rick'siz geçen 1 sezon acaba aynı şekilde devam edecek mi bilinmez ama dizinin 11. sezonun geleceğini yeni haberlerle öğrenmiş olduk. 

Belki de Rick sonraki sezonda karşımıza çıkacak ve belki de son sezonu olan dizinin ardından Rick Grimes olarak karşımıza çıkan Andrew Lincoln bize aradan geçen yıllarda neler yaşadığı filmde gösterme fırsatı verir.

Umarız ki bu dizi hepimizi mutlu edecek bir sezonla devam eder. Şimdiden iyi seyirler..

 

320cookie-checkThe Walking Dead 10. Sezon Yayında

Oy ver

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu