İçeriklerVideo
Trend

La Casa De Papel 4. Sezon İzleme Rehberi

La Casa De Papel 4. Sezon İzleme Rehberi

La Casa De Papel 4. Sezon İzleme Rehberi

İlgili Makaleler

Herkese merhaba, bu yazımda Netflix'in ünlü İspanyol dizisi La Casa De Papel dizinden ve izleme yönteminden bahsedeceğim..

Bu yazıyı okuyorsanız mutlaka bu diziyi severek takip ediyor yada herkesin dikkatini çektiği gibi sizin de dikkatinizi çekmiştir. İlk bölümlerinde İspanya Resmi Darpanesini ele geçiren Profesör ve çete arkadaşları uzun bir aranın ardından yeni bir serivenü yaşamak için bir araya geliyoBaşarılı ve bir o kadar tutkulu geçen soygun girişimi gerçek hayatta bile izler bırakmış bulunuyor. Öyle ki insanlar kostümler giyerek eğlencelere, eylemlere ve hatta soygun girişimlerine bulaşarak bu furyanın bir parçası olmuş durumdalar. Öncelikle İspanya Yerel Kanalında yayın hayatına başlayan LCDP çok fazla ilgi çekmemiş ve setlerine ara vermişti. Ancak dizdeki cevheri ve senaryoyu beğenen Netflix çevrimiçi film izleme platformu, dizinin tüm dünyada yayın haklarını satın alarak büyük yatırımını gözler önüne serdi.

Ayrıca dizi içerisinde çeşitli eklemeler yaparak ilk sezonun daha uzun bir süreyi tüm bölümleriyle izleyicilere sundu. Başlangıç olarak İspanyolca konuşulan dizi içeriği İngilizce karşısında epey bir ilgisiz gibi görünse de dizinin akışı insanları bir anda İspanyolca öğrenmeye bile teşfik etti.

İlk soygun girişiminin ardından olumlu karşılanan dizi, çekim ekibine dizinin yeni bölümlerine ışık yakan Netflix'e bir alkış tutmamak elde değil gibi.

Yeni serüvende İspanya Merkez Bankasının altın rezervlerine göz diken Profesör ve ekibi yeniden ve daha canlı bir planla harekete başlar.

Şunu da belirtmekte fayda var Dizi ekibi bu dizinin nasıl bu kadar ünlü olabileceğini düşüne dursun Netflix'in müthiş öngörüsü diziye büyük bir değer katmış durumda. Diziyi bitirdikten sonra yaklaşık 1 saatlik kamera arkası belgeselini izlemeyi siz dizi severlere tavsiye ederim.

Diziyi resmi yayıncısından izlemek isterseniz: Netflix La Casa De Papel Tüm Sezonlar Dublaj ve Altyazılı

 

 

380cookie-checkLa Casa De Papel 4. Sezon İzleme Rehberi

Oy ver

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu